Antalya Hamamları – Selülit masajı nedir?

Antalya hamamları siz değerli müşterilerini bilgileriyle de aydınlatmaya devam ediyor. Bu makalemizde daha çok bayanları yakından ilgilendiren ancak bazı erkeklerde de görülebilen selülit masajı hakkında bilgi vermek istedik. Bazen dolaşımda ya da beslenmeden meydana gelen dengesizlikler neticesinde ve ya genetik nedenlerden dolayı kişilerde selülit oluşumu görülebilmektedir. Ancak yapılan bir takım masaj teknikleriyle bunlarında hafifletilmesi mümkündür. Antalya hamamları olarak bizler çok iyi biliyoruz ki selülit özellikle bayanların korkulu rüyası bu nedenle de yaz aylarında hiçbir bayan selülitinin olmasını istemez. Çünkü yaz ayları deniz ve güneşin olduğu aylardır ve kıyafetlerin boyları da buna göre kısalacaktır.

Antalya hamamları salonumuzda selülit masajı konusunda deneyimli Antalya masöz bayanlarımız hizmet vermektedir. Bu nedenle tercihiniz noktasında her zaman seçici davranmanız önemlidir. Selülit masajında diz kapaklarından başlanarak kalçanın bitimine kadar devam edilir. Bu bölge selülit masajı için önemlidir.

antalya mutlu son

Antalya hamamları/h2>

Antalya masaj salonu selilüt masajı konusunda her zaman iddiasını sürdürerek bugün Antalya’nın en iyi salonları arasında yer almıştır. Amacınız doğru bir şekilde masaj yaparak selülitlerden kurtulmak ise o zaman da doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Ancak evinizde de selülit masajı yapabilme imkanınız vardır. Burada önemli olan nokta hangi yağların kullanılacağını bilmenizdir. Bunu bildiğinizde evinizde kendiniz de yapabilirsiniz. Bize gelen beyler bu masajı öğrendiklerinde ve de bilgi aldıklarında eşlerinin selülit masajını da kendileri yaparlar.

Yorum Yaz