Antalya Masaj Salonu – Sırt Masajı

Antalya Masaj Salonu denildiğinde bir çok kişinin aklına ah keşke bende yaptırsam düşüncesi gelir. Çünkü Antalya Masaj Salonu bünyesinde yapılan masajlarda bayanların anatomi bilgi sırt masajı konusunda oldukça engindir. Dilerseni Antalya masaj salonunda yapılan sırt masajı hakkında başlıklar halinde size biraz bilgi verelim.

Omuz Kaslarına Yapılan Masaj

Sırt masajını diğer masajlardan ayıran en önemli özelliği bölümler halinde yapılıyor olması ve sırt masajında kullanılan yağların önemli ölçüde yeri vardır. bu yağlar tamamen üzümün köklerinden yapıldığı için jojoba adı verilen yağlarla yapılmaktadır. Sırt masajında oldukça fazla çeşit vardır ve genellikle yağ seçimleri sırasında kokulu olanlar tercih edilir. Omuz bölgesiyle başlayan masajda ilk önce kişinin dik olarak oturması istenir. Antalya masöz bayanların itinayla yaptığı bu masajdan herkes etkilenir ve keyif alır. Parmaklarla kasların üzerinde dairesel hareketler yapılır. Daha sonra ise ovalama işlemi başlar.

antalya masaj

Antalya Masaj Salonu

Kürek Kemiklerine Yapılan Masaj

İkinci aşama kürek kemiklerine yapılan masajdır omuz kasları masaj sayesinde yumuşatıldıktan sonra kürek kemikleri arasındaki omurga bölgesine masaj uygulanır.

Omurga Masajı

Antalya masaj salonunda sırt masajı uygulamasında en son yapılan omurga masajı ile sırt masajı tamamlanmış olur. Burada önemli olan yalnızca dokuya yakın olan kemiğe yapılmamasıdır. Omurga kemikleri hassas olduğu için buraya masaj yapılması uygun görülmez.Antalya Masaj Salonu hizmeti bu kürek kemiği masajı ile beraber sonlanır ve kişide rahatlama etkisi sağlanmaktadır.

Yorum Yaz