Antalya Masöz Bayan – Selülit Masajı Yağları

Antalya masöz bayan selüliti özel karışım yağlarla yok etmekte ustadır. Bu nedenle de masaj esnasında hangi yağları kullanmanız gerektiğini iyi bilmeniz gerekir. Yağların insan sağlığına faydası kadar alerjik durumlara da sebebiyet verme gibi bir noktası vardır. Bu nedenle bir Antalya masöz bayan olarak sizin vücudunuzu iyi bir şekilde tanımanızdan yanayız. Yani hangi yağlara alerjiniz olup olmadığını bilmelisiniz. Bunu nasıl yaparsınız. Teninizde belli bir bölgeye masaj yağı uygulayın ve bekletin. Eğer ki cildiniz alerjik bir reaksiyon gösterecekse o zaman o bölge kızaracaktır. Böylelikle yağ kullanıp kullanmama konusunda bir fikriniz olmuş olacaktır.

Antalya masaj salonumuzda selülit için kullandığımız yağlar arasında susam yağı, lavanta yağı, çemen yağı, rezene yağı, jojoba yağı, portakal yağı, zambak yağı, keten yağı, yasemin yağı, ardıç yağı, buğday yağı, nane yağı, çemen yağı, anason yağı, limon yağı, biberiye yağı yer almaktadır. Ancak deneyimli Antalya masöz bayan bayanlarımız hangi yağın hangi bölgelerde kullanılması gerektiğini çok iyi bilmektedirler.

antalya masöz bayan

 Antalya masöz bayan

Antalya masöz bayan ile uygulama esnasında selülit yağı masöz bayanlarımızın iki eli içerisine alınır ve elde iyice yaydıktan sonra dizlerin üzerinden başlanılarak yukarı doğru bastırılarak yapılır. Burada ellerin hareketi ise aşağıdan yukarıya şeklindedir. Daha sonrasında ise yoğurma işlemine geçilir. Selilütli bölge başparmak ile diğer parmaklar arasına alınarak yoğrulur. Hizmetin devamının uygulanışını görmek isterseniz hepinizi salonumuza davet ediyoruz.

One Response

Yorum Yaz